Firma Profili

Güney Odak geçmişte iki ayrı firma olarak Güney Enerji ve Odak Enerji'nin şirket birleşmesi olarak oluşmuştur. 1977 yılında güneş enerjisi faaliyetlerine başlamış; şu anda 8000 m2 kapalı, 6000 m2 açık alan da; basınçlı kapalı devre boylerler, krom galvaniz açık ve kapalı devre depo, bakır, krom, alüminyum, galvaniz panel ve kollektör imalatı yapmaktadır. 2011 yılında ise makine parkurumuzu genişleterek, vakum tüplü güneş enerjisi imalatına da başladık. Çeyrek asırlık geçmişi olan firmamız daha iyi hizmet daha sağlıklı ve kaliteli ürünler sunabilmek için güneş enerjisi sektöründe yerini almıştır.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerini arttırmak, insanlığa çevreye ve evrensel değerlere sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin memnuniyeti için sağlam dayanıklı ve kaliteli ürünler vermek kendimizi yenilemek her şey zamanında ilkesiyle hatasız hizmet vermektir.

Hizmet Kalitesi

Güneş enerjisi ve su ısıtma sistemleri sektöründe, dünya standartlarını yakalamak.

 

 

Tüm hakları saklıdır. Güney Odak Enerji 2013